Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych, dedykowane przede wszystkim przedsiębiorcom Miasta i Gminy Olkusz. Kluczowym założeniem projektu jest doskonalenie i ścisła współpraca partnerów lokalnych – władz miasta i lokalnych firm rodzinnych, tak aby wypracowany system wsparcia dla firm był stały i skuteczny.

Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (LCK) – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały video na portalu: firmyrodzinne.eu.

Pierwsze spotkanie swoją obecnością oraz bogatą wiedzą i doświadczeniem uświetnią prelegenci, których prezentacje znajdą Państwo w załączonych dokumentach.

Termin: 4.09.2019 r., godzina 12:00

Miejsce: Sala konferencyjna, Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu (parter), Rynek 1, 32-300 Olkusz.

 

Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do 26.08.2019 r. e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji udziela pan Emil Kocjan  tel. 516053607