- Odbiory inwestycji to jeden z najprzyjemniejszych obowiązków mojej pracy – mówił burmistrz Roman Piaśnik podczas oceny jakości prac zakończonych w ostatnim czasie. Najnowsze inwestycje, o wartości niemal pół miliona złotych, poprawiają komfort nie tylko użytkowników dróg, ale także najmłodszych mieszkańców gminy. Ci ostatni szczególnie serdecznie potrafią okazać swoją wdzięczność.

W Przedszkolu Nr 5 w Olkuszu zostały wymienione okna i drzwi balkonowe.

Przedszkole 5

Modernizacji poddane zostały sanitariaty w Szkole Podstawowej Nr 9 w Olkuszu.

SP 9

Przy ul. Skalskiej przebudowana została jezdnia, chodnik oraz miejsca parkingowe.

Skalska

Piesi poruszający się ul. Hardego mogą już korzystać z nowego chodnika.

Hardego

Nowy plac przed Szkołą Podstawową w Witeradowie nie tylko poprawił bezpieczeństwo. Wygląda bardzo estetycznie.

SP Witeradów

Mieszkańcy ul. Wiśniowej w Olkuszu doczekali się drogi z prawdziwego zdarzenia.

Wiśniowa

Podobnie mieszkańcy ul. Buchowieckiego…

Buchowieckiego

… oraz ul. Dworskiej w Niesułowicach.

Dworska

Przebudowana nawierzchnia, chodniki i miejsca parkingowe cieszą też mieszkańców ul. Legionów Polskich.

Legionów Polskich

Wygodnie zaparkują również wierni Parafii p.w. Dobrego Pasterza w Olkuszu.

Parking przy Parafii

Przedszkole 5

- Są takie inwestycje, które wymagają bliskiej współpracy samorządu z mieszkańcami. Dotyczy to szczególnie kwestii związanych z własnością oraz podziałem gruntów. Cieszę się gdy rozmowy przebiegają sprawnie, bowiem korzystają na tym wszyscy – gminie łatwiej rozpocząć prace, a mieszkańcy wcześniej mogą zacząć korzystać z nowych inwestycji. Za tę dobrą współpracę gorąco dziękuję – mówi Roman Piaśnik.