Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Niespodziankę będą miały dzieci i młodzież, wracający po przerwie świątecznej i feriach w mury Szkoły Podstawowej w Zedermanie. Zakończyły się prace, polegające na modernizacji budynku. Odświeżone korytarze, wymienione drzwi i oświetlenie, to efekt, który od razu widać.

- Każdą złotówkę w budżecie gminy szanujemy, by móc wykonywać tego typu remonty, jak właśnie zakończony w szkole w Zedermanie. Szkoła stała się bardziej estetyczna, cieplejsza, przytulna, co z pewnością docenią najmłodsi mieszkańcy, którzy od teraz będą zdobywać wiedzę w bardziej komfortowych warunkach. Na potrzeby gminnej oświaty patrzymy kompleksowo, dążąc – w miarę dostępności środków finansowych – do systematycznej poprawy infrastruktury i oferty edukacyjnej. – mówi Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Odbiór Zederman

Zakończone przed Świętami Bożego Narodzenia prace w Szkole Podstawowej w Zedermanie polegały m.in. na uzupełnieniu tynków, odgrzybieniu stropów, ułożeniu izolacji przeciwwilgociowej, malowaniu ścian, montażu drzwi, nowych grzejników oraz oświetlenia. Wartość wykonanych robót sięga 50 tys. złotych.

Odbiór Zederman

Odbiór Zederman

Odbiór Zederman