PRZYPOMINAMY O ZŁOŻENIU ANKIETY W RAMACH PRAC NAD GMINNYM PROGRAMEM REWITALIZACJI OLKUSZA NA LATA 2016 – 2026

Przypominamy o możliwości wypełnienia ankiety w ramach prac nad Gminnym Programem Rewitalizacji Olkusza na lata 2016 – 2026 – termin składania do dnia 15. lutego 2016 r.

Tutaj możesz pobrać ankietę

Załączona ankieta pozwoli na delimitację obszarów zdegradowanych.

Wypełnioną ankietę należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu (dziennik podawczy) lub wysłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W związku z przystąpieniem Gminy Olkusz do prac nad Gminnym Programem Rewitalizacji Olkusza na lata 2016-2026, tworzonym zgodnie z Ustawą o rewitalizacji z dnia 9. października 2015 r. zostanie wyznaczony na terenie Gminy Olkusz obszar zdegradowany, w ramach którego wyodrębniony zostanie obszar rewitalizacji. Dla tego obszaru planowane jest uchwalenie Gminnego Programu Rewitalizacji Olkusza. W ramach programu zamieszczona zostanie lista przedsięwzięć, których celem będzie wyprowadzenie obszaru ze stanu kryzysowego. Działania rewitalizacyjne prowadzone kompleksowo będą wpływać na poprawę jakości życia mieszkańców terenów przyległych oraz innych użytkowników. Gminny Program Rewitalizacji Olkusza umożliwi również korzystanie zainteresowanym podmiotom ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności i innych źródeł finansowania.