Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

PGNiG: Biura Obsługi Klienta wznowiły działalność

Informacja WKU Kraków o wznowieniu pracy punktu obsługi interesantów

ARiMR otwiera swoje placówki – etap pierwszy

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu, w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 20:00 dnia 13.05. br. do godz. 12.00 dnia 14.05. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym, miejscami od 25 mm do 35 mm.

W związku z powyższym proszę o podjęcie odpowiednich działań ostrzegawczych i zapobiegawczych oraz poinformowanie odpowiednich jednostek i służb.

O wszelkich zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi i podjętych działaniach proszę na bieżąco informować zgodnie z obowiązującymi procedurami PCZK.

Informacje LGD „Nad Białą Przemszą” dot. realizacji Planu Komunikacji na rok 2020

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu o prognozowanym wystąpieniu opadów deszczu od godz. 20:00 dnia 13.05. br. do godz. 12.00 dnia 14.05. br. na obszarze województwa małopolskiego

Komunikat Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Olkuszu o przerwie w dostawie wody dla odbiorców miejscowości Olkusz, ul. Kluczewska, Spółdzielcza (część)  w dniu 13.05.2020 r. od godz. 10.00 do godz. 14.00