Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Jak co roku mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży na letnie miesiące przygotowały gminne jednostki organizacyjne: Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu. Postarały się one, żeby oferta wakacyjna była jak najlepsza. Przedstawione niżej zestawienie to tylko część przygotowanych atrakcji w Olkuszu. Więcej informacji znajdziecie na stronach internetowych organizatorów.

 

Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych i tych nieco starszych na cykliczne warsztaty kuglarskie, zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe, zajęcia taneczne oraz zajęcia przybliżające olkuskie muzea.

W poniedziałki i piątki MOK zaprosi również na seanse „bajkowe niespodzianki”. Dużą atrakcją będą spektakle teatralne dla dzieci.

Szczegóły oferty MOK Olkusz: https://www.mok.olkusz.pl/index.php/imprezy/1695-wakacja-z-mok-olkusz

Wakacje MOK

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu

Równie interesująco przedstawia się oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu. MOSiR przez całe wakacje zaprasza na swoje obiekty, między innymi na turnieje triobasketu, siatkówki plażowej, piłki nożnej i mini golfa, animacje sportowe dla dzieci oraz szkółkę jazdy na rolkach, deskorolce i hulajnodze.

Stęsknionych za wodnymi atrakcjami zapraszamy przede wszystkim na olkuski Kompleks Basenowo – Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra”.

Szczegóły oferty MOSiR Olkusz: http://mosir.olkusz.pl/2019/06/24/wakacje-z-mosir-em-2019/

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

Wakacyjne atrakcje przyszykowała również Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu. Już w lipcu startują warsztaty dla dzieci, realizowane pod hasłem „Wakacyjny Festiwal Zawodów i Pasji” oraz warsztaty kodowania. Biblioteka zaprasza również na spotkania z prawdziwymi pasjonatami w "Wakacyjnym Festiwalu Pasji i Zawodów". W sierpniowe wtorki będą się natomiast odbywały spotkania „Klubu Gier Planszowych”.

Szczegóły oferty olkuskiej biblioteki: https://www.biblioteka.olkusz.pl/

Wakacje biblio