AKTUALIZACJA:

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ODWOŁANIA

Eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski w olkuskim Silver Parku

w niedzielę 3 września 2017 r.

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i duże prawdopodobieństwo opadów w ciągu najbliższej doby oraz w trosce o bezpieczeństwo zawodników, zarządy Polish Skate Federation oraz Stowarzyszenia Cool Team podjęły decyzję o odwołaniu planowanych na 3 września (niedziela) eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski w olkuskim Silver Parku. Również ze względów pogodowych nie będzie możliwa organizacja pikniku lotniczego oraz lotów balonem.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Polish Skate Federation i Stowarzyszeniem Cool Team planują zorganizować w późniejszym terminie Puchar Polski w deskorolce, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy

Już w najbliższą niedzielę 3 września w Silver Parku przy ul. Głowackiego moc atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku! Wielbiciele widowiskowych sportów będą mogli obejrzeć popisy w ramach eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski. Dla najmłodszych olkuskie Animisie zapewnią animacje dla najmłodszych. Prawdziwym hitem są atrakcje baloniarskie lub lotnicze.

Jeśli nie macie planów na najbliższą niedzielę, koniecznie odwiedźcie olkuski Silver Park. Już od godziny 10:00 rozpoczną się eliminacje deskorolkowe, w których udział wezmą zawodnicy z całej Polski. Finały przewidziane są na godz. 14:15, 15:00 i 15:30.

Od godziny 12:30 rozpoczną się atrakcje dla publiczności. Na tych, których akrobacje na deskorolce zachęcą do nauki jazdy na tym sprzęcie, czekać będą instruktorzy ze szkółki jazdy. O czas wolny najmłodszych zadba uwielbiana przez dzieciaki grupa Animisie, która dobrze wie, co zrobić, aby się nie nudzić. Na niedzielę planowany jest pokaz lotów balonem lub atrakcje związane ze sportami lotniczymi. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, nad Silver Parkiem uniesie się balon i każdy chętny będzie mógł być jego pasażerem. W razie niepogody zostanie przygotowany hangar z symulatorami i innymi akcesoriami lotniczymi. Zainteresowani lotnictwem będą mieli okazję porozmawiać z Mateuszem Rękasem - jednym z czołowych pilotów balonu sportowego, który właśnie wrócił Z Mistrzostw Europy we Francji.

Nie musicie się też martwić o obiad tego dnia, bo specjalnie dla olkuskich głodomorów przyjadą dwa food trucki z prawdziwymi hamburgerami i belgijskimi frytkami.

O bogaty program zadbali Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu oraz Polish Skate Federation.

W niedzielę widzimy się w Silver Parku!

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania imprezy lub któregoś z punktów programu w przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych.