Tegoroczne miejsko-gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej obchodzone były w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Integracyjnym Nr 1 w Olkuszu. Najlepsi nauczyciele minionego roku, w uznaniu szczególnych osiągnięć zawodowych, otrzymali nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Pedagodzy, którzy pomyślnie zakończyli aplikacje do stopnia nauczyciela mianowanego, otrzymali akty awansu zawodowego.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Uroczyste obchody popularnego Dnia Nauczyciela uświetniły życzenia zaproszonych gości oraz wspaniały pokaz umiejętności artystycznych i sportowych utalentowanej młodzieży.

DEN

Więcej zdjęć na www.facebook.com/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=705031246319386