20 września w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu będzie pełnił dyżur doradca, który bezpłatnie wykona Twój Bilans Kariery. Z porad skorzystać mogą osoby pracujące, które chcą się dalej rozwijać zawodowo.

Bilans Kariery to coś więcej niż CV (życiorys). W czasie jego trwania można określić, co chce się robić w przyszłości, jak się kształcić czy jakie szkolenie wybrać. Uczestnicy dowiadują się, co stanowi ich przewagę na rynku pracy. W efekcie poznają swoje możliwości, potencjał i kompletują portfolio, a doradca pomaga im stworzyć indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego. Usługa ta to także pierwszy krok do skorzystania z bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe.

Z Bilansu Kariery mogą skorzystać osoby pracujące (zatrudnione na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników), które:

• ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • są w jakiś sposób związane z Małopolską - mieszkają tu lub tu się uczą czy pracują.

Jeśli nie jesteś pewny, czy spełniasz powyższe kryteria – wypełnij krótki test i sprawdź czy możesz skorzystać z Bilansu Kariery. Jeżeli wiesz, że je spełniasz – wypełnij formularz zgłoszeniowy, wydrukuj i podpisz. Następnie skontaktuj się z jednym Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i umów się na spotkanie z doradcą.

Więcej informacji o projekcie Kierunek Kariera (w ramach którego prowadzony jest Bilans Kariery, a na przełomie 2016 i 2017 roku oferowane będą bony szkoleniowe) udziela:

Biuro projektu „Kierunek Kariera”,
tel.: 12 619 84 55

Również poprzez kontakt z Biurem możesz zapisać się na spotkanie w Olkuszu 20 września.