Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny

Warto przyjść w Niedzielę Palmową na olkuski rynek, gdzie odbędzie się Jarmark Wielkanocny, na który zapraszają Roman Piaśnik Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

– Serdecznie zapraszam Mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu. Jest to okazja, aby wspólnie się spotkać przed świętami Wielkanocnymi, zrobić ostatnie zakupy, ale przede wszystkim – wspólnie włączyć się w przeżywanie zbliżających się świąt. Nasze spotkanie uświetni koncert laureata Olkuskiej Nagrody Artystycznej – zespołu Te Deum – mówi burmistrz Roman Piaśnik.

Od godziny 11:00 do 15:00 na płycie rynku będą stoiska olkuskich instytucji, stowarzyszeń i Kół Gospodyń Wiejskich. Będzie można także skosztować pysznego, świątecznego żurku. O godzinie 13:00 na scenie na rynku rozpocznie się koncert zespołu „Te Deum” – laureata Olkuskiej Nagrody Artystycznej  za 2023 rok. Podczas Jarmarku będą też przygotowane drobne upominki dla wszystkich, którzy odwiedzą nas z tradycyjnymi palmami.