Prawdziwe Święto Kobiet w Olkuszu

8 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się długo wyczekiwany włoski wieczór z udziałem Stefano Terrazzino, aktora, tancerza oraz wokalisty znanego z programów telewizyjnych. Okazja była wyjątkowa, a Mieszkanki Olkusza zaprosił na ten koncert Roman Piaśnik Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz.

Sala, dwukrotnie wypełniona po brzegi, tętniła życiem, a goście bawili się wyśmienicie, chętnie reagując na animacje na scenie. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego już tańca Burmistrza, który swoją energią i umiejętnościami zachwycił wszystkie Panie. Po żywiołowym koncercie, długich owacjach na stojąco przyszedł czas na symboliczną lampkę szampana oraz miłe rozmowy i odwiedziny na stoiskach, które w tym dniu oferowały naszym gościom biżuterię, rękodzieło oraz kosmetyki.