Olkusz pomaga bezdomnym psom

• w Biurze Podawczym Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu przy Rynek 1 – w godzinach pracy Urzędu
  • w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu przy ul. Francesco Nullo 29 – w godzinach od 8:00 do 20:00
  • w Recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu przy ul Wiejskiej 1a- całodobowo

organizujemy zbiórkę koców, karmy, pościeli (nie zawierającej  pierza!!!) etc. dla czworonogów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bolesławiu! Zachęcamy do wspólnego pomagania – pokażmy kolejny raz, że Olkuszanie mają moc!

Ponadto przypominamy, że bolesławskie schronisko pilnie poszukuje domów tymczasowych dla psów na okres mrozów! Chętni mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 32 307 23 60 lub 794 774 412.

– Gorąco zachęcam do wspólnego pomagania potrzebującym czworonogom, szczególnie w okresie panujących obecnie mrozów! Każdy wie, że na świecie nie ma bardziej bezwarunkowej i szczerej miłości niż ta, którą obdarzają nas właśnie psy. Oprócz zbiórki najpotrzebniejszych artykułów, serdecznie zachęcam również osoby dysponujące odpowiednimi warunkami do odpowiedzi na apel o tymczasową adopcję zwierząt – mówi Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.