Lodowisko na rynku otwarte!

Miłośnicy zimowego aktywnego wypoczynku mogą już korzystać z nowej atrakcji, która stanęła na olkuskim rynku – lodowiska. Już w chwili otwarcia na możliwość spróbowania swoich umiejętności jazdy na łyżwach czekała grupa osób, które przywitał i poczęstował słodkim upominkiem burmistrz Roman Piaśnik. Potem rozpoczęła się zabawa z DJem.

– Otwarcie lodowiska jest dla mnie – jako burmistrza Olkusza – jednym z najprzyjemniejszych momentów w mojej pracy na rzecz naszego miasta. Szczególnie cieszą mnie uśmiechy najmłodszych olkuszan, którzy z utęsknieniem czekali na ten dzień – mówił Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza, dodając, że przez pierwszy tydzień funkcjonowania lodowiska wstęp dla Mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz będzie bezpłatny.

Lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00. W godzinach od 14:00 do 16:00 przewidziana jest codzienna przerwa konserwacyjna tafli. Do 17 grudnia bezpłatny wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt z obsługą lodowiska: Nr tel: 571 795 597 (w godzinach otwarcia lodowiska)