Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz dot. wydana decyzji umarzającej postępowanie ws. wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.:  „Rewitalizacja kwartału królewskiego w Olkuszu oraz utworzenie multimedialnej trasy turystycznej w podziemiach Olkusza”

Ogłoszenie o prowadzonym rozeznaniu rynku w zakresie kosztów opracowania ekspertyzy dotyczącej samodzielnego prowadzenia przez Miasto i Gminę Olkusz komunikacji miejskiej.

Osoby, które ubiegają się o przyznanie świadczeń społecznych oraz wnioskują o wsparcie finansowe w ramach programu Rodzina 500+ nie muszą już osobiście składać wniosków i odbierać zaświadczeń o wysokości dochodów ze swoich urzędów skarbowych.

W dniu 9.04.2016 r /sobota/ Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Olkuszu będzie czynny wyjątkowo w godz. 7.30 - 11.00

Urzędy skarbowe województwa małopolskiego zapraszają na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia urzędnicy będą czekać na podatników we wszystkich urzędach skarbowych.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, w związku z Ustawą o rewitalizacji z dnia 9. października 2015 r., informuje o zakończeniu konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miejskiej w Olkuszu w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta i Gminy Olkusz.