Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Osiedle Śródmieście (dawniej nr 1)

 

Augustiańska, Budowlanych, Bóźnicza, Gen.H.Dąbrowskiego, Floriańska, Gęsia, Górnicza, Gwarecka, Harcerska, Hutnicza, Kruszcowa. Kopalniana, J.Kantego, Kolorowa, Krakowska, Krzywa, Mickiewicza, Metalowa, Ołowiana, Parcówka, Powstańców Śl., Piaskowa, Rynek, Szpitalna, Staszica, Szkolna, Sławkowska, Skarbnika, Szybikowa, Żuradzka 1-16, Kościuszki cz.zachodnia w tym blok nr 15.
Przewodnicząca: Teresa JASIŃSKA

 

Osiedle Centrum (dawniej nr 2)

Bylicy, Kościuszki, K.K.Wielkiego 1-53, 2-64, Krakowskie Przedmieście, 29 listopada 1-12, Łukasińskiego, Nullo /1-35, 2-44/, Na Skarpie, Olewińska 3-13, Północna, Skalska, Słowackiego, Świętokrzyska.
Przewodniczący: Henryk GAMRAT

 

Osiedle Pakuska (dawniej nr 3)

Al.1000 lecia /od skrzyżowania z ul.Biema/, Armii Krajowej, Kpt.Hardego, Legionów Polskich, Osiecka, Strzelców Olkuskich.
Przewodniczący: Artur ROSOŁEK

 

 

Osiedle Czarna Góra (dawniej nr 4)

Asnyka, Boczna, Broniewskiego, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Kocjana, Kolejowa, Krótka, Leśna, 29 Listopada /od 15-31/, Mazaniec, Mazaniec - Boczna, Okrzei, Piłsudskiego, Parkowa, Skłodowskiej, Skwer, Witeradowska, Żuradzka /od 18-37/.
Przewodniczący: Joanna KOCJAN

 

Osiedle Pomorzany (dawniej nr 5)

Biała, Długa, Gwarków, Kołłątaja, Mieszka I, Pomorska, Ponikowska, Stary Olkusz, Zacisze.
Przewodnicząca: Paweł PIĄTEK

 

   

Osiedle Glinianki (dawniej nr 6)

Astrów, Bohaterów Westerplatte, Cegielniana, Dygasińskiego, Głowackiego, Jasna /1-22/, Jesionowa, Jaśminowa, Kopernika, Klonowa, Kasztanowa, Kluczewska, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Niepodległości, Ogrodowa, Podgrabie, Parcze, Puławskiego, Rabsztyńska, Rzemieślnicza, Różana, Sienkiewicza, Storczykowa, Spółdzielcza, Sobieskiego, Sikorka, 20 Straconych, Topolowa, Wapienna, Wiśniowa, Zielona.
Przewodniczący: Barbara PIEKARZ

 

Osiedle Młodych (dawniej nr 7)

Baczyńskiego, Chopina, Jana Pawła II, Konopnickiej, Kochanowskiego, Krasińskiego, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Płonowskiej, Rydla, Reja, Sosnowa, Tuwima, Żeromskiego.
Przewodniczący: Jan DURAŃSKI

 

 

Osiedle Wschód (dawniej nr 8)

K.K.Wielkiego /55-99, 66-124/, Minkiewicza, Nullo /37-55, 44c, 44d, 46/, Nowa, Korczaka, Olewińska /15-27 i od nr 18/, Polna, Partyzantów, Składowa.
Przewodniczący: Kazimierz ROGÓŻ

 

 

Osiedle Słowiki (dawniej nr 9)

Batalionów Chłopskich, Kolberga, Kosynierów, Olewińska /41-115, 24-30/, Pakuska, Przemysłowa, Plac Konstytucji 3 Maja, Rataja, Ściegiennego, Traugutta, Witosa.
Przewodniczący: Jacek HABERKA

 

Osiedle Skalskie (dawniej nr 10)

Jasna /21-71, 24-132/, Miła, Nowowiejska, Wiejska, Zagaje.
Przewodniczący: Marta PIĄTEK