Szanowni Państwo,

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, iż usługi doradcze oferowane w ramach Projektu Kierunek Kariera nie mogą być świadczone w dotychczasowej formie.

Aby ułatwić naszym klientom udział w projekcie Kierunek Kariera, od 6 kwietnia 2020 z usług doradczych można skorzystać bez wychodzenia z domu.

W trudnym zawodowo czasie warto sięgnąć po pomoc specjalisty i porozmawiać z doradcą, który pomoże poczuć się bezpiecznie i da wskazówki, jak odnaleźć się w nowej sytuacji na rynku pracy. Dodatkowo, dzięki zdalnym szkoleniom zdobędzie można zdobyć nowe umiejętności bez wychodzenia z domu.

Do odwołania wstrzymaliśmy stacjonarne usługi doradztwa zawodowego. Z naszymi doradcami, aktualnie, klienci mogą umówić się tylko na rozmowę zdalną. Więcej na temat doradztwa zdalnego w naszym projekcie przeczytacie Państwo TUTAJ.