Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Bogucin Mały

Sebastian TOMSIA
Bogucin Mały 81

 

Braciejówka

Jerzy SZOPA
Braciejówka, Kol. Zimkówka 27

Gorenice

Andrzej CHMIELEWSKI
Gorenice, ul. Skośna 6

Kogutek

Zbigniew PASZCZA
Kogutek 5

Kosmolów

Małgorzata BIEŃ
Kosmolów 9 A

Niesułowice

Katarzyna KLUCZOWSKA 
Niesułowice, ul. Stary Gościniec 10

Olewin

Anita KULIG
Olewin 35A

 

Pazurek

Jan SZCZEPARA
Pazurek 44

Podlesie Rabsztyńskie

Krzysztof DUBIEL
Podlesie 32

Osiek

Józef MOŃ
Osiek 97

Rabsztyn

Mirosława INDYKA
Rabsztyn 6

Sieniczno

Monika GAŁKA
Sieniczno, ul. Ojcowska 33

Troks

Krystyna PANDEL
Troks 46a

Wiśliczka

Janina MILEJ
Wiśliczka 8

 

Witeradów

Krzysztof SZOTEK
Witeradów 368

Zadole Kosmolowskie

Zdzisław POLAKIEWICZ
Zadole Kosmolowskie 27

Zawada

Jerzy ŻAK
Zawada 72

Zederman

Sabina GĘGOTEK
Zederman 187

Zimnodół

Stanisław CHMIST
Zimnodół 131a

Żurada

Lidia JELEŃ
Żurada I 2

Osiedle Śródmieście (dawniej nr 1)

 

Augustiańska, Budowlanych, Bóźnicza, Gen.H.Dąbrowskiego, Floriańska, Gęsia, Górnicza, Gwarecka, Harcerska, Hutnicza, Kruszcowa. Kopalniana, J.Kantego, Kolorowa, Krakowska, Krzywa, Mickiewicza, Metalowa, Ołowiana, Parcówka, Powstańców Śl., Piaskowa, Rynek, Szpitalna, Staszica, Szkolna, Sławkowska, Skarbnika, Szybikowa, Żuradzka 1-16, Kościuszki cz.zachodnia w tym blok nr 15.
Przewodnicząca: Teresa JASIŃSKA

 

Osiedle Centrum (dawniej nr 2)

Bylicy, Kościuszki, K.K.Wielkiego 1-53, 2-64, Krakowskie Przedmieście, 29 listopada 1-12, Łukasińskiego, Nullo /1-35, 2-44/, Na Skarpie, Olewińska 3-13, Północna, Skalska, Słowackiego, Świętokrzyska.
Przewodniczący: Henryk GAMRAT

 

Osiedle Pakuska (dawniej nr 3)

Al.1000 lecia /od skrzyżowania z ul.Biema/, Armii Krajowej, Kpt.Hardego, Legionów Polskich, Osiecka, Strzelców Olkuskich.
Przewodniczący: Artur ROSOŁEK

 

 

Osiedle Czarna Góra (dawniej nr 4)

Asnyka, Boczna, Broniewskiego, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Kocjana, Kolejowa, Krótka, Leśna, 29 Listopada /od 15-31/, Mazaniec, Mazaniec - Boczna, Okrzei, Piłsudskiego, Parkowa, Skłodowskiej, Skwer, Witeradowska, Żuradzka /od 18-37/.
Przewodniczący: Joanna KOCJAN

 

Osiedle Pomorzany (dawniej nr 5)

Biała, Długa, Gwarków, Kołłątaja, Mieszka I, Pomorska, Ponikowska, Stary Olkusz, Zacisze.
Przewodnicząca: Barbara JOCHYMEK

 

 

Osiedle Glinianki (dawniej nr 6)

Astrów, Bohaterów Westerplatte, Cegielniana, Dygasińskiego, Głowackiego, Jasna /1-22/, Jesionowa, Jaśminowa, Kopernika, Klonowa, Kasztanowa, Kluczewska, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Niepodległości, Ogrodowa, Podgrabie, Parcze, Puławskiego, Rabsztyńska, Rzemieślnicza, Różana, Sienkiewicza, Storczykowa, Spółdzielcza, Sobieskiego, Sikorka, 20 Straconych, Topolowa, Wapienna, Wiśniowa, Zielona.
Przewodniczący: Barbara PIEKARZ

 

Osiedle Młodych (dawniej nr 7)

Baczyńskiego, Chopina, Jana Pawła II, Konopnickiej, Kochanowskiego, Krasińskiego, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Płonowskiej, Rydla, Reja, Sosnowa, Tuwima, Żeromskiego.
Przewodniczący: Jan DURAŃSKI

 

 

Osiedle Wschód (dawniej nr 8)

K.K.Wielkiego /55-99, 66-124/, Minkiewicza, Nullo /37-55, 44c, 44d, 46/, Nowa, Korczaka, Olewińska /15-27 i od nr 18/, Polna, Partyzantów, Składowa.
Przewodniczący: Kazimierz ROGÓŻ

 

 

Osiedle Słowiki (dawniej nr 9)

Batalionów Chłopskich, Kolberga, Kosynierów, Olewińska /41-115, 24-30/, Pakuska, Przemysłowa, Plac Konstytucji 3 Maja, Rataja, Ściegiennego, Traugutta, Witosa.
Przewodniczący: Jacek HABERKA

 

Osiedle Skalskie (dawniej nr 10)

Jasna /21-71, 24-132/, Miła, Nowowiejska, Wiejska, Zagaje.
Przewodniczący: Marta PIĄTEK