Szanowni Państwo!

Centrum Medyczne Maszachaba realizuje wspólnie z Centrum Medycznym Skopia oraz Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka" Krzeszowice projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
„Kształtowanie  świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 25 - 59 lat w  zakresie  profilaktyki  raka szyjki macicy w latach 2019-2020" w ramach Regionalnego  Programu Operacyjnego  Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności  zawodowej  w programach zdrowotnych.

Do uczestnictwa zapraszamy Panie  w wieku 25-59 lat ( ur.1994-1960 ):
- mieszkanki Małopolski
- uprawnione uczestniczki Programu profilaktyki raka szyjki macicy NFZ, które nie wykonywały cytologii w ciągu ostatnich 36 miesięcy

Zapraszamy do współpracy jednostki medyczne prowadzące program profilaktyki raka szyjki macicy NFZ.
Może uda nam się wspólnie wymyślić sposób na zwiększenie chęci uczestnictwa kobiet w badaniach profilaktycznych.

INFORMACJE I ZAPISY:  12 6330218, 503 777 651

Profilaktyka... warto o niej pamiętać! Wykonuj badania regularnie!

Nasze działania są związane z realizacją projektu, którego
celem jest zwiększenie uczestnictwa kobiet w badaniach profilaktycznych.
Mamy nadzieję, że spotkania edukacyjne, które organizujemy oraz badania cytologiczne, które wykonają kobiety, pozwolą im skupić uwagę na własnym zdrowiu.

Udział w  spotkaniach oraz badaniach jest bezpłatny!