19.03 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu  po raz kolejny będzie organizatorem „Otwartego Turnieju Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta”. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 18 drużyn, a już zgłosiło się 13 zespołów. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 marca do godz. 13.00. Zgłoszenie jest ważne pod warunkiem uiszczeniem wpisowego w kwocie 100,00 zł.

Eliminacje zostaną rozegrane w 6 grupach po 3 drużyny w każdej. Do dalszych rozgrywek awansują zwycięzcy grup eliminacyjnych. Kolejne mecze odbędą się w 2 grupach, z których do fazy finałowej awansują po 2 najlepsze drużyny.

Turniej rozpocznie się w niedzielę 19 marca o godz. 8:30. Na zwycięzców czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.mosir.olkusz.pl

Zapraszamy do udziału w turnieju i wspólnego kibicowania.