Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zaprasza na spotkanie! Jesteś nauczycielem, animatorem, artystą, samorządowcem lub aktywistą społecznym? Pracujesz w oświacie albo kulturze? Zależy Ci na tworzeniu mądrych, twórczych działań z udziałem dzieci i młodzieży? Chciałabyś otrzymać środki na realizację projektu dla dzieci i młodzieży? To właśnie Ciebie zapraszamy na spotkanie inicjujące drugą edycję programu Synapsy! Przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące uczestnictwa w programie Synapsy – wspierającym nauczycieli, animatorów, lokalnych aktywistów w pracy z dziećmi w obszarze edukacji kulturowej. Spotkanie będzie połączone z dyskusjami na temat lokalnych działań za zakresu edukacji kulturowej z dziećmi. Chcemy poznać Wasze potrzeby, możliwości, oczekiwania, dowiedzieć się, jak wygląda współpraca lokalna. 27 lutego, godz. 14.00 – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, ul. Francesco Nullo 29, Olkusz. Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o kontakt do dnia 24 II 2017r. Michał Mączka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 32 643 11 20.

synapsy