Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Już po raz siódmy Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu i działająca w nim Pracownia Fotograficzna organizują wystawę, której celem jest prezentacja i promowanie twórczości fotograficznej mieszkańców naszego miasta oraz okolicznych miejscowości. Prace na wystawę Fotograficy Olkuscy 2017 przyjmowane będą do 13 lutego 2017 r.  

 

Komunikat organizacyjny

 

Termin: 17.03.2017 r., godz. 18.00

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, Pracownia Fotograficzna MOK

Patronat medialny: Przegląd Olkuski, Olkuszanin.pl

Miejsce: Pawilon Wystawowy MOK-Centrum Kultury, ul. Szpitalna 32, Olkusz

Komisarz wystawy: Antoni Kreis, wiceprezes Okręgu Śląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików

Uczestnicy: fotograficy olkuscy

 

Warunki uczestnictwa

 

  1. Nadesłanie lub dostarczenie do dnia 13.02.2017 r. jednej pracy w dowolnej technice fotograficznej (odbitka fotograficzna, wydruk cyfrowy itp.), o wymiarach 30/40cm, 30/45cm, oraz w wersji cyfrowej na CD (pełna rozdzielczość, format JPG) na adres: Dział Muzealno-Regionalny MOK w Olkuszu, ul. Szpitalna 32, 32-300 Olkusz, tel. (32) 494-39-66, (32) 754-44-55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  2. Dołączenie podpisanego oświadczenia, o którym mowa w punkcie 4.
  3. Prace powinny być niepodklejone, nieoprawione, opisane na odwrocie: imię i nazwisko autora, nr telefonu, adres e- mail) oraz ewentualnie tytuł. Organizatorzy oprawiają zdjęcia w fotoramy.
  4. Przystąpienie do wystawy jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku uczestnika i zdjęcia w publikacjach i dokumentacji wystawy. (Oświadczenie)

 

Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji nadesłanych i dostarczonych prac.