W ostatnim czasie do użytku oddane zostały kolejne inwestycje, które już służą mieszkańcom Miasta i Gminy Olkusz. Nowe drogi w Olkuszu (ul. Sosnowa i ul. Reja), Zimnodole, Zawadzie i Gorenicach przyczynią się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa podróżnych.

Odbiory

W Gorenicach nowe piłkochwyty już od najbliższego sezonu piłkarskiego oszczędzą zawodnikom dodatkowych treningów po wybite za daleko piłki.

Odbiory

Siedziba Hufca ZHP w Olkuszu nie tylko wygląda bardzo dobrze. Ocieplony budynek jest również o wiele cieplejszy.

Odbiory

Gotowy do użytku jest także plac zabaw przy Przedszkolu Nr 8, który powstał w tym miejscu dzięki zaangażowaniu mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz i wygranej w konkursie Podwórko Nivea. W uzgodnieniu z organizatorem konkursu oficjalne otwarcie placu planowane jest na wiosnę.

Odbiory

O tym, że amatorzy jazdy na łyżwach mogą już korzystać z lodowiska pisaliśmy w osobnym tekście. To również jest jedna z najnowszych inwestycji dla mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz.