Pragnę poinformować, że głosowanie na zgłoszone przez mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz propozycje zadań do III edycji budżetu obywatelskiego odbędzie się w dniach 17-28 października  b.r.

Głosowanie odbywać się będzie w 2 formach:

• internetowo, poprzez wypełnienie interaktywnej karty do głosowania,
  • tradycyjnie, poprzez wypełnienie papierowej karty do głosowania w punktach do głosowania.

11 października 2016 roku Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego dokona wyboru zadań, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców.

12 października 2016 roku o godzinie 16.00 w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu odbędzie się losowanie numerów dla zadań, na które będą głosować mieszkańcy.

Na losowanie gorąco zapraszam wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz.

Za tydzień w Przeglądzie Olkuskim i na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Olkusz  opublikowany zostanie wykaz zadań, na które będzie można głosować i lista punktów do głosowania.

Burmistrz

Miasta i Gminy Olkusz