Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Wyższa Szkoła Humanitas wraz z Urzędem Miejskim w Sosnowcu zapraszają na II Kongres Praktyków Biznesu, który odbędzie się w dniach 20-21 września br. w siedzibie uczelni w Sosnowcu (ul. Kilińskiego 43). Wydarzenie to oficjalnie zapowiada październikowy VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Partnerami Kongresu są m.in.: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny i wiele innych. Współorganizatorem jest Urząd Miejski w Sosnowcu.

Ze względu na duże zainteresowanie ubiegłoroczną edycją Kongresu, w której wzięło udział ponad 300 uczestników, w tym roku podjęto decyzję o zorganizowaniu dwudniowego wydarzenia. Tegoroczną edycję swoją obecnością wzbogacą m.in. prof. Andrzej Blikle (z wykładem nt. zarządzania), Jakub Karnowski (restrukturyzacja firm) czy Przemysław Pająk - Spider’s Web (wykorzystanie nowych technologii w firmach). Ponadto prelekcje przeprowadzą eksperci Wyższej Szkoły Humanitas m.in. dr Krystian Dudek (skuteczna sprzedaż), dr Mariusz Lekston (nowe regulacje w zakresie umów o pracę), dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH (zarządzanie zespołem), dr Krzysztof Brocławik (kształtowanie decyzji klienta).

Łącznie w trakcie dwóch dni wydarzenia zaplanowanych zostało kilkanaście prelekcji, w kilku panelach tematycznych z obszaru zarządzania kadrą i projektami, budowania zespołu, psychologii sprzedaży, prawa pracy, finansów i podatków, innowacji oraz cyberbezpieczeństwa firm. Szczegółowy program znajduje się na stronie wydarzenia (link poniżej).

Po raz kolejny zostaną również wręczone nagrody HumanitAS, dedykowane firmom wyróżniającym się pod kątem innowacyjności, przedsiębiorczości i etyki prowadzenia biznesu.

Udział w Kongresie Praktyków Biznesu jest bezpłatny! Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny na wspomnianej już stronie: http://www.humanitas.edu.pl/kpb

Serdecznie zapraszamy!