Zapraszamy na wspólne „Pożegnanie Lata” w ramach którego cena biletu wstępu na kompleks basenowo-rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu będzie wynosić 1 zł za osobę.

Dla korzystających przygotowano szereg atrakcji, a wśród nich m.in. animacje sportowe, seanse jogi, gry i zabawy, zajęcia fitness i salsy, turniej trio basketu, animacje taneczne dla dzieci.

Miłośników letnich kąpieli oraz aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z różnych atrakcji wodnych, w tym zjeżdżalni wodnej Anakonda oraz boisk sportowych i pola do minigolfa.

Kompleks Basenowo - Rekreacyjny OSW „Czarna Góra” będzie otwarty w najbliższy weekend 10 - 11 września w godz. od 10:00 do 18:00.

Ogłoszenie graficzne

11 września (niedziela) od godz.10.00 zapraszamy na Otwarty Turniej Trio Basketu zorganizowany na „Pożegnanie lata” na terenie Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” W turnieju mogą brać udział drużyny żeńskie, męskie lub mieszane. Zawodnicy biorący udział w turnieju muszą mieć ukończone 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodziców na udział w rozgrywkach). Trzy najlepsze drużyny otrzymają medale i dyplomy Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Załączniki:

Trio Basket - formularz zgłoszeniowy, oświadczenie rodzica/opiekuna, regulamin