Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

W środę funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu obchodzili Święto Policji, które każdego roku jest okazją do wręczenia mianowań na wyższe stopnie służbowe oraz podziękowań i życzeń od lokalnych samorządowców.

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy odebrało awanse z rąk komendanta wojewódzkiego insp. Tomasza Miłkowskiego oraz komendanta powiatowego mł. insp. Włodzimierza Warzechy. Z kolei burmistrzowie, wójtowie i starosta olkuski nagrodzili tych policjantów, którzy w sposób szczególny zasłużyli się pracując dla mieszkańców poszczególnych gmin.

Burmistrz Roman Piaśnik w imieniu olkuszan uhonorował mł. asp. Marka Orkisza oraz sierż. Bartosza Ziarnika. Wszystkim policjantkom i policjantom podziękował za wysiłek, wkładany w pracę, która jest misją szczególną, bo pełną poświęceń i wyzwań każdego dnia. - Służba na rzecz drugiego człowieka jest zadaniem niełatwym, ale Państwa osiągnięcia, uhonorowane dzisiejszymi awansami,  najlepiej pokazują, że policjantki i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków – powiedział burmistrz Roman Piaśnik, składając jednocześnie życzenia satysfakcji i zawodowego spełnienia oraz szczęśliwych powrotów do rodzinnych domów.    

 

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=662344073921437