22.05 o godz. 11:00 po raz dziewiąty wystartuje bieg rekreacyjny organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów tej dyscypliny oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, zamiast zawodów zorganizujemy bieg rekreacyjny „dla wszystkich”.  22.05.2016 r. o godz. 11.00 zapraszamy zainteresowanych, aby wspólnie „ramię w ramię” pokonali przygotowany dla nich dystans. Dzieci do 10 lat pobiegną na 400 m, a młodzież i dorośli  na 2000 m. Dzieci za pokonanie trasy otrzymają  pamiątkowy medal. Wszyscy, którzy czują się na siłach, przez jedną  godzinę będą mogli przebiec dystans 2 km dowolną ilość razy. Trasa biegu będzie wyznaczona na terenie Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” w Olkuszu. Dodatkowo dla każdego uczestnika biegu przewidzieliśmy pamiątkowy dyplom. Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka na Michałka Kalisia - dwuletniego chłopca chorującego na nowotwór siatkówczaka obuocznego.

Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane do 20.05.2016 r. do godz. 12:00 on-line, telefonicznie 32 649 44 88 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz w dniu imprezy od godz. 10:00 – 10:50 u organizatorów na terenie OSW „Czarna Góra”. Osoby zgłoszone do 20.05 do godz. 12:00 otrzymają nagrody. Szczegółowe informacje na www.mosir.olkusz.pl

Współpraca: Klub Biegacza „OlkuszBiega”, P.H.U. TOMEX Hurtownia Drobiu, Olkusz Al. 1000 Lecia 1, firma AnGre Grzegorz Koźbiał, Przegląd Olkuski.

Zgłoszenia on-line: http://goo.gl/forms/gckErP3abQ