Informacja o BEZPŁATNYM badaniu mammograficznym

Jest nam bardzo miło poinformować, że w firma Mammo-Med będzie wykonywała bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, które są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Badania będą prowadzone 01. czerwca w mammobusie przy Urzędzie Miasta i Gminy, ul. Rynek 1 od godziny 9.00 – 17.00.

Udział w bezpłatnej akcji profilaktycznej wymaga od Pań jedynie zabrania ze sobą na badania dowodu osobistego. W celu wcześniejszego zapewnienia sobie terminu na badanie, zachęcamy także do rejestracji telefonicznej lub o wysłanie e-mail. Korzystając z rejestracji mailowej prosimy o podanie numeru telefonu oraz numeru PESEL.

(58) 325 76 02 lub (58) 325 76 05

Do rejestracji telefonicznej proszę przygotować numer PESEL.

Do programu profilaktyki raka piersi są upoważnione wszystkie Panie w wieku 50-69 lat (rocznikowo) raz na dwa lata. Panie, u których wystąpił nowotwór piersi w najbliższej rodzinie (matka, siostra, córka) mogą wykonać mammografię po upływie 12 miesięcy od daty poprzedniego badania.

Na badanie prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości z numerem PESEL!

NIE POZWÓL, ABY RAK DAŁ O SOBIE ZNAĆ

Zapraszamy serdecznie!