Ogłoszenie o prowadzonym rozeznaniu rynku w zakresie kosztów opracowania ekspertyzy dotyczącej samodzielnego prowadzenia przez Miasto i Gminę Olkusz komunikacji miejskiej

Rozeznanie rynku
Miasto i Gmina Olkusz realizuje zadania z zakresu lokalnego transportu zbiorowego w ramach związku komunalnego – Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu, wspólnie z gminami: Bukowno, Bolesław i Klucze.
Miasto i Gmina Olkusz zamierza wystąpić ze związku komunalnego i prowadzić zadania z zakresu lokalnego transportu zbiorowego samodzielnie.
W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości oraz dokonania dokładnego opisu przedmiotu zamówienia Miasto i Gmina Olkusz, zwraca się o przedstawienie szacunkowych kosztów opracowania ekspertyz oraz ewentualnych propozycji co do zakresu zamówienia.

Wstępny przedmiot ekspertyzy:

1. Ekspertyza dotycząca form prawnych prowadzenia przez Miasto i Gminę Olkusz zadań z zakresu lokalnego transportu zbiorowego i form współpracy z sąsiednimi gminami.
  2. Przygotowanie dokumentów niezbędnych do powstania jednostki zarządzającej transportem.
  3. Oszacowanie wpływów ze sprzedaży biletów i kosztów realizacji przewozów.
  4. Przygotowanie planu finansowego proponowanej jednostki.

Kontakt

Kalkulacje kosztów wraz z ewentualnymi propozycjami rozwiązań oraz z danymi podmiotu zgłaszającego prosimy przesyłać na adres e-mail: z zaznaczeniem w tytule „Szacunkowy koszt opracowania ekspertyz dotyczących komunikacji miejskiej” do dnia 6 maja 2016 roku.
W przypadku dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt z: Jacek Imielski (32 6260166, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

Uwaga !
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień Publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku usług i uzyskania wiedzy na temat kosztów zorganizowania i przeprowadzenia wyżej opisanych zadań.